PSP Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 4 Jocuri noi

In jos 
AutorMesaj
Iulian
Admin



Numarul mesajelor : 45
Data de inscriere : 16/04/2009
Varsta : 28

4 Jocuri noi Empty
MesajSubiect: 4 Jocuri noi   4 Jocuri noi Icon_minitime1Sam Apr 18, 2009 3:20 am

In cadrul evenimentului "Destination PlayStation" Sony a dezvaluit 4 noi jocuri pentru iubitorii de PSP.
Asa cum bine stiti,anul 2009 este anul consolelor Sony.Lasand deoparte supertitlurile anuntate pentru PlayStation 3,spre bucurarea noastra,PSP-ul revine in forta cu 4 jocuri noi.Este vorba de:
- Assassins Creed
- Little Big Planet
- Motorstorm Artic Edge
- Rock Band Unplugged
Se pare ca cei de la SCEE au bagat in seama petitia facuta pentru Assassins Creed de a fii importata si pe PSP,asa ca jocul va venii la sfarsitul acestui an,produs de Ubisoft,iar Sony se gandeste sa-i faca si un bundle.
Tot la sfarsitul anului va aparea si Little Big Planet,care va fi similar cu cel de pe PS3,dar va avea cateva stagii exclusive pentru PSP.
Motorstorm Arctic Edge continua seria de succes de pe PS3,anul acesta fiind destinat catre PSP si PS2.
Versiune exclusiva pe PSP al lui Rock Band, numita Rock Band Unplugged,este anuntat tot in 2009,dar nu avem o data exacta.
Asa ca imi voi scoate PSP-ul din cutiuta,si ma voi antreana intai cu Resistence Retribution,si voi astepta cumintel si celelalte jocuri,pe mine incantandu-ma foarte mult acesta stire,mai ales ca mi-am achizitionat al 3 PSP modat.Cu siguranta ca mi le voi cumpara pe toate 4.


Sursa:PSP-Fanatik
Sus In jos
https://pspzone.forum.st
 
4 Jocuri noi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocuri NDS
» Jocuri Nintendo WII
» Cum sa joci jocuri din pc prin usb/wifi
» Cum sa copiezi jocuri dupa UMD direct in Memory Card

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PSP Zone :: PlayStation® Portabil :: News-
Mergi direct la: