PSP Zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [PS3] Playstation 3

In jos 
AutorMesaj
Iulian
Admin



Numarul mesajelor : 45
Data de inscriere : 16/04/2009
Varsta : 28

[PS3] Playstation 3 Empty
MesajSubiect: [PS3] Playstation 3   [PS3] Playstation 3 Icon_minitime1Sam Apr 18, 2009 2:26 am

Hello.

Acesta este topicul pentru noutati si informatii referitoare la ps3. Fanii sau posesorii acestei console sunt invitati sa participe la discutii, in limita bunului simt.

Ce este PS3? Un lucru este sigur...pentru fiecare persoana este altceva. PS3 acopera atat aria multimedia cat si gaming si internet. Faptul ca are HDD incorporat si Bluray player sunt niste avantaje IMENSE in fata rivalilor. Din pacate, Micro$hit baga multi bani in exclusivitati, Sony declarand ca nu vrea sa se injoseasca intr'atat incat sa plateasca exclusivitati. Este un gest laudabil pentru Sony, demn, dar inseamna mai putine jocuri care ajung la useri. Totusi, sunt destule exclusivitati PS3, pentru a satisface orice gamer inrait, ca sa nu mai vorbim de jocurile disponibile pe ambele platforme.

Pe platforma ps, ne putem lauda cu jocuri precum God of War, Uncharted, GranTurismo, home, haze, killzone, mgs si multe multe altele:)

In concluzie, as vrea, ca si posesor de PS3, sa declar starea PS3'ului meu, cumparat in vara, jucat pe el in draci, dvd'uri, divx'uri, bluray si jocuri. Dupa toate acestea, PS3'ul meu se comporta ca in prima zi, caracteristic Sony.

Sursa:PSP-Fanatik
Sus In jos
https://pspzone.forum.st
 
[PS3] Playstation 3
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PlayStation 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PSP Zone :: PlayStation® Portabil :: Alte Console :: PlayStation-
Mergi direct la: